Új tető - régi értékek

Elkezdődött a kiskunmajsai Római Katolikus Templom tetőfelújítása. A felújítást az Emberi Erőforrások Minisztériuma Egyházi, Nemzetiségi és Civil Társadalmi Kapcsolatokért Felelős Államtitkársága az Emberi Erőforrás Támogatáskezelőn keresztül, az EGYH-EOR-17-EPER-0038 számú „Új tető-régi értékek: tetőfelújítás a kiskunmajsai Kisboldogasszony Római Katolikus Templomon” pályázat keretében, 9.000.000,- forinttal támogatta.

Templomfelújítás

Hódfarkú cserép eladó

A Római Katolikus Plébánia eladásra kínálja fel a templom tetőről
2018. február-április időszakban lekerülő kb. 40.000 db hódfarkú cserepet.

Érdeklődni lehet a Plébánián (Iskola u. 2.) személyesen, vagy a 77/481-564 és 30/606-1455 telefonszámokon.