Imaórák rendje:

  • Első csütörtök 8.30-17.45
    Egész napos szentségimádás
  • Első péntek 7.30
    Litánia
  • Első vasárnap 17.30-18.00
    Szentségimádás
  • Csütörtökön 16.45-17.45
    Imaóra
  • Szerdán és szombaton 6.30-7.00
    Csendes szentségimádás
  • Harmadik pénteken 12.00-17.45
    Imaóra

Változás lehetséges!
Érdeklődni lehet a plébánia irodáján
(Iskola u. 2.; telefon: 77/481-564)


 

Egyházi közösségi célú programok támogatása

A kiskunmajsai Római Katolikus Plébánia, a Hit és Kultúra Alapítvánnyal együttműködve, a Miniszterelnökség Egyházi és Nemzetiségi Kapcsolatokért Felelős Államtitkárságának támogatásával, a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. közreműködésével megszervezte a 27. Életmód tábor Kígyóspusztán elnevezésű programot 2023. augusztus 7. és 12. között.

A támogatás összege: 200.000,- Ft

Pályázati azonosító: EKCP-KP-1-2023/1-000038

Megvalósult Magyarország Kormányának Támogatásával

Képgaléria


Egyházi közösségi célú programok támogatása

A kiskunmajsai Római Katolikus Plébánia, a Hit és Kultúra Alapítvánnyal együttműködve, a Miniszterelnökség Egyházi és Nemzetiségi Kapcsolatokért Felelős Államtitkárságának támogatásával, a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. közreműködésével megszervezte a Megkezdett munka folytatódik: Életmód tábor Kígyóspusztán elnevezésű programot 2022. augusztus 8. és 13. között.

A támogatás összege: 400.000,- Ft

Pályázati azonosító: EKCP-KP-1-2022/3-000145

Megvalósult Magyarország Kormányának Támogatásával

Képgaléria


A kígyóspusztai Római Katolikus Templom felújítása

Befejeződött a kígyóspusztai Római Katolikus Templom felújítása. A felújítást a Miniszterelnökség Egyházi és Nemzetiségi Kapcsolatokért Felelős Államtitkársága a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt-n keresztül, a Magyar Templom-felújítási Program keretében az EEÖR-KP-1-2021/1-000086 számú pályázat során 8.511.346,- forinttal támogatja.

Megvalósult Magyarország Kormányának Támogatásával

Képgaléria


„Egyházi közösségi célú programok támogatása

A kiskunmajsai Római Katolikus Plébánia, a Hit és Kultúra Alapítvánnyal együttműködve, a Miniszterelnökség Egyházi és Nemzetiségi Kapcsolatokért Felelős Államtitkárságának támogatásával, a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. közreműködésével megszervezte a 25. Életmód tábort Kígyóspusztán

2021. augusztus 2. és 14. között.
A támogatás összege: 400.000,- Ft
Pályázati azonosító: EKCP-KP-1-2021/1-000088”

Megvalósult Magyarország Kormányának Támogatásával


 

 

A külső felújítás befejezése

Elkezdődött a kiskunmajsai Római Katolikus Templom külső felújításának befejező szakasza. A felújítást az Emberi Erőforrások Minisztériuma Egyházi, Nemzetiségi és Civil Társadalmi Kapcsolatokért Felelős Államtitkársága a Kalocsa-Kecskeméti Főegyházmegyén keresztül, az EGYH-KCP-18-P-0060 (korábbi EGYH-EOR-18-0286) számú a „Kiskunmajsai Kisboldogasszony Római Katolikus Templom külső felújításának befejezése” pályázat keretében, 11.000.000,- forinttal támogatta.

Emberi Erőforrások Minisztériuma


 

Új tető - régi értékek

Befejeződött a kiskunmajsai Római Katolikus Templom tetőfelújítása. A felújítást az Emberi Erőforrások Minisztériuma Egyházi, Nemzetiségi és Civil Társadalmi Kapcsolatokért Felelős Államtitkársága az Emberi Erőforrás Támogatáskezelőn keresztül, az EGYH-EOR-17-EPER-0038 számú „Új tető-régi értékek: tetőfelújítás a kiskunmajsai Kisboldogasszony Római Katolikus Templomon” pályázat keretében, 9.000.000,- forinttal támogatta.

emberi eroforras logo

Képgaléria...


 

A mi tornyunk
Elkészült a kiskunmajsai Római Katolikus Templom tornyának külső felújítása. A felújítást az Emberi Erőforrások Minisztériuma Egyházi, Nemzetiségi és Civil Társadalmi Kapcsolatokért Felelős Államtitkársága az Emberi Erőforrás Támogatáskezelőn keresztül, az EGYH-EOR-15-0213 számú pályázat keretében, 1.950.000,- forinttal támogatta.

emberi eroforras logo

Képgaléria...


 

Aktuális anyakönyvi hírek Kiskunmajsán

Elhalálozások

Meghalt
Temetés ideje
Temetés helye
Név (életkor)
2024. 07. 09.
 2024. 07. 22., hétfő 11 óra 
Felső
Fülöp Sándor Lajosné Lány Mária (87)
2024. 07. 06. 2024. 07. 16., kedd 10 óra   Alsó Szloboda György (66)
2024. 07. 02. 2024. 07. 16., kedd 8 óra   Alsó Szalai Jánosné Szikora Julianna (74)
2024. 06. 29.
 2024. 07. 09., kedd 11 óra 
Alsó
Kaposvári Kálmán (71)
2024. 05. 31.
2024. 06. 14., péntek 11 óra 
Felső
Vörös Tibor József (79)
2024. 06. 02.
 2024. 06. 10., hétfő 11 óra  
Alsó
Katona Jánosné Papdi Sarolta (88)
2024. 05. 27.
 2024. 06. 07., péntek 9 óra 
Alsó
Csuka Lajos (51)
2024. 05. 28.
2024. 06. 04., kedd 12 óra 
Alsó
Csordás Mihály (43)
2024. 05. 23. 2024. 06. 07., péntek 10 óra  Felső Szikora Józsefné Horváth Mária (86)
2024. 05. 22.
2024. 06. 03., hétfő 10 óra  
Alsó Hegedűs Béla (80)
2024. 05. 21.
 2024. 05. 31., péntek 11 óra 
Felső
Magyar Tiborné Szalai Sarolta Elvira (66)
2024. 05. 13. 2024. 05. 24., péntek 9 óra  Alsó Molnár Ferencné Répa Mária (75)
2024. 05. 09.
2024. 05. 16., csütörtök 10 óra
Alsó
Szikora Alajosné Szikora Julianna (93)
2024. 05. 08.
2024. 05. 17., péntek 11 óra
Felső
Tóth Jánosné Sipos Ilona (82)
2024. 05. 03.
2024. 05. 10., péntek 9 óra
Felső
Barna Ferencné Sebők Mária Valéria (77)
2024. 04. 30.
2024. 05. 10., péntek 11 óra
Alsó
Gál Balázs (61)
2024. 04. 22.
2024. 05. 03., péntek 10 óra
Alsó
Kuklis Róbert (43)
2024. 04. 10.
2024. 04. 23., kedd 9 óra
Felső
Bozóki Éva (43)
2024. 04. 12.
2024. 04. 26., péntek 10 óra
Felső
Gyimesi Attila Béláné Tamás Márta (74)
2024. 04. 10.
2024. 04. 26., péntek 11 óra 
Felső
Kuklis Zoltán (46)
2024. 04. 11.
2024. 04. 22., hétfő 11 óra
Felső
Vári Ferencné Kurgyis Lilla (87)
2024. 04. 04.
2024. 04. 23., kedd 10 óra 
Alsó
Dávid István (65)
2024. 03. 26.
2024. 04. 08., hétfő 11 óra
Felső
Horváth László (70)
2024. 03. 20.
2024. 03. 26., kedd 11 óra
Alsó
Jagicza Ferencné (84)
2024. 03. 16.
2024. 04. 04., csütörtök 10 óra 
Alsó
Kovács József (68)
2024. 03. 12.
2024. 03. 22., péntek 9 óra 
Felső
Kertész Józsefné (95)
2024. 03. 11.
 2024. 03. 26., kedd 10 óra
Alsó
Klucsó Ferenc (61)
2024. 03. 02.
2024. 03. 14., csütörtök 10 óra
Alsó
Sipos Szabó Benő (87)
2024. 03. 05.
 2024. 03. 22., péntek 11 óra
Felső
Csontosné Rácz Kornélia (60)
2024. 02. 28.
2024. 03. 12., kedd 9 óra
Felső
Szigeti Pap Ferenc (77)
2024. 02. 26.
2024. 03. 12., kedd 10 óra 
Felső
Péter-Szabó Milán (19)
2024. 02. 12.
2024. 02. 20., kedd 10 óra
Alsó
Bagi Sándor Gábor (80)
2024. 02. 13.
2024. 02. 19., hétfő 11 óra
Alsó
Molnár János György (77)
2024. 02. 08.
 2024. 02. 27., kedd 11 óra
Felső
Hunyadi Márton (68)
2024. 02. 11.
2024. 02. 20., kedd 11 óra
Alsó
Vékony Mihályné Ruskó Erzsébet (93)
2024. 01. 31.
 2024. 02. 09., péntek 11 óra
Felső
Patyi Jenőné Ország Irén (83)
2024. 01. 28.
2024. 02. 16., péntek 11 óra 
Alsó
Csontos Tibor György (72)
2024. 01. 27.
 2024. 02. 09., péntek 10 óra
Felső
Sipos Lászlóné Bodor Sarolta (70)
2024. 01. 26.
2024. 02. 02., péntek 11 óra
Alsó
Csábrádi László (78)
2024. 01. 25.
2024. 02. 08., csütörtök 10 óra 
Alsó
Csáki József (96)
2024. 01. 16.
2024. 01. 22., hétfő 9 óra
Felső
Antal Ferenc (87)
2024. 01. 14.
2024. 01. 23., kedd 11 óra 
Alsó 
Tapolcai Pál (76) 
2024. 01. 07.
2024. 01. 16., kedd 10 óra 
Felső
Balázs Ferenc (75)

 

Egyházi esküvők

Név
Esküvő ideje
Kónya Dániel és Kovács Zsanett 2024. 06. 01.
Seres Sándor és Kordás Fanni 2024. 05. 25.
Figura Miklós és Balog-Prónai Emese Éva
 2024. 05. 18.

 

Keresztelések

Név
Születési idő
Anyja neve
Bujdosó Dezső 2023. 09. 22. Tóth Anikó
Fazakas Balázs 2023. 07. 03. Juhász Anikó
Kuklis Félix 2024. 01. 11. Kovács Kitti
Csák Csanád József 2024. 01. 08. Tabajdi Tímea
Kiss Szonja 2023. 04. 02. Krammer Kitti
Boros Bella 2023. 11. 23. Kovács Dóra
Szécsényi Soma 2023. 03. 24. Galgóczi Ludovika
Német Patrik 2023. 10. 07. Busa Brigitta
Czuppon Gergő 2024. 03. 28. Fehér Tímea
Kócsó Emma 2016. 01. 19. Trungel-Nagy Anett
Aradi Emma Katalin 2023. 05. 07. Roller Krisztina
Dózsa Odett 2024. 01. 01. Harkai Nikolett
Pintér-Nagy Irén 1995. 12. 28. Cvuth Irén
Boros Melissza Tímea 2012. 02. 14. Kolompár Tímea
Czagány Jázmin 2013. 06. 23. Radics Szabina
Jakab Jázmin Natália 2014. 06. 14. Lakatos Melinda
Patai Benjamin 2015. 07. 03. Nyerges Anikó
Völgyi Kevin Zoltán 2014. 04. 30. Kolompár Tina
Faragó Dániel 2023. 12. 14. Kolompár Brigitta
Vetter Amira Paula
2015. 01. 12.
Nagy Mónika
Kócsó Dominik
2014. 07. 15.
Trungel-Nagy Anett
Gyuricza Laura
2014. 12. 14.
Morvai Zsanett
Balázsi Bálint
2023. 06. 16.
Kozma Éva Kincső
Nagy Jámin
2024. 02. 20.
Bera Viola
Papp Zsombor
2023. 03. 13.
Frank Evelin
Szécsény Lara Angéla
2023. 09. 26.
Gyöngyösi Lívia
Feleki Bianka Erzsébet
2023. 11. 26.
Kovács Nikoletta
Vincek Miron Mirkó
2023. 07. 10.
Fülöp Nikolett
Szekeres Marcell Milán
2022. 11. 10.
Tombácz Tímea
 Jakab Linett Mária
2023. 06. 12.
Jakab Nikolett Kitti