A mi tornyunk
Elkészült a kiskunmajsai Római Katolikus Templom tornyának külső felújítása. A felújítást az Emberi Erőforrások Minisztériuma Egyházi, Nemzetiségi és Civil Társadalmi Kapcsolatokért Felelős Államtitkársága az Emberi Erőforrás Támogatáskezelőn keresztül, az EGYH-EOR-15-0213 számú pályázat keretében, 1.950.000,- forinttal támogatta.

emberi eroforras logo

Képgaléria...

×

Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /home/majsaple/public_html/images/2014/erzsebet-kenyer-szenteles
JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /home/majsaple/public_html/images/2014/hosi-halottak-sirjainak-gondozasa
×

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/erzsebet-kenyer-szenteles
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/hosi-halottak-sirjainak-gondozasa

Képgaléria 2014.